Hakkimizda

Hakkimizda

 Kozan Su Arıtma Servisi dünyadaki seçkin Su Arıtma fuarlarini müsterileri için yerinde takip eden, son teknolojik gelismeleri müsterisine aktarmayi amaç edinmis bir firmadir. Fuarlarda tespit etmis oldugu en kaliteli ürünlerin ithalatini direk kendisi yapar. 
  
 Kozan Su Arıtma Servisi Içme su arıtma sistemleri için kullanilan filtrelerin kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle Kozan Su Arıtma Servisi, 1. Sinif kalite filtreleri 1.sinif kalite pompa ve ekipmanlari direk üreticisinden getirir ve arıtma cihazlarinin dis kasasina montajini yine kendisi yapar. Bu nedenle cihazin dis görünüsünün, estetiklik haricinde arıtma islevine ve içme suyunun tadinin kalitesine herhangi bir pozitif katkisi yoktur. Bu nedenle bir arıtma cihazi alirken arıtma islevinin yaninda suyun tadi en önemli kissasdir. 1.sinif kalite malzemelerin kullanildigi  Kozan Su Arıtma Servisi su arıtma cihazları ile üretilen suda acilik olmaz ve tüketicide çok rahat içimi olan bir his uyandirir.

 Kozan Su Arıtma Servisi Adana ve çevre illere  7/24  teknik hizmet sunuyoruz.Su arıtma cihazı montaj,kurulum,filtre değişimi,arza giderimi gibi bir çok alanda hizmet veriyoruz.Kozan su arıtma servisi bir İbrahim ARSLANTAŞ markasıdır.