Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Bayilik ve Malzeme Tedariği
Yurtiçindeki bayilerimizin gereksinimleri doğrultusunda toptan su arıtma cihazı, filtre ve diğer parçaların satışını ve malzeme tedariğini yapmaktayız.
Proje Danışmanlığı ve Projelendirme
Su arıtma sistemlerinde istekleriniz doğrultusunda yapılmış veya yapılacak olan tesisler için danışmanlık ve projelendirme yapmaktayız.
Kurulum ve Montaj
Su arıtma sistemleriniz konusunda uzman ekibimiz tarafından kurulumu ve montajı yapılarak işletmeye hazır hale getirilmektedir. Tecrübeli ekibimizle gerekli montaj sonrası eğitimler ile müşterilerimize sistemlerini nasıl kontrol edeceği bilgisi de verilmektedir.


Anahtar Teslim Su Arıtma Tesisi Kurulumu
İstekleriniz doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda projelendirme yapılarak su analizleri, tesis binası, tesis için gerekli sistemlerin üretilmesi ve hazır hale getirilmesi tesisin borulaması ve elektrik – otomasyon işleri işletmeye alma ve eğitime kadar tüm prosesleri bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.
Tesis Kontrol ve Bakım Hizmetleri
Uzman teknik ekibimizle Türkiye’nin her noktasına su arıtma sistemi teknik servis hizmetini en kısa sürede verebilmekteyiz. Teknik hizmetler içerisinde; tesis yıllık, aylık veya extra bakımları, tesis kontrol hizmetlerini de verebilmekteyiz.
 

Su Arıtma Cihaz Bakımı ve Servisi
Türkiye’nin tüm coğrafi bölgelerinde donanımlı servislerimizle hizmetinizdeyiz.
Filtre Değişimi
Cihazın filtreleri sarf malzemedir garanti kapsamı dışındadır. İçme suyu sağlığının ve kalitesinin sürdürülebilir olması için 6 ila 8 ay arasında teknik servisimiz tarafından filtre değişimi için bilgilendirilme yapılacaktır.